70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Pożyczka bez bik dosstępna na saam dowód osobisty bez wychodzenia z domu online

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

 

Jesteśmy firmą, która cały czas się prężnie rozwija, nie stoi w miejscu. Zależy nam na poszerzeniu naszej oferty. Zastanawialiśmy się nawet, co byśmy mogli jeszcze wprowadzić do naszej oferty. Dlatego też w tym celu przeprowadziliśmy wiele analiz, badań, a także ankiet, które powiedziały nam, co oczekują nasi potencjalni klienci. Z badań wykazało, że jest ogromne zainteresowanie na dodawanie ogłoszeń. Między innymi dlatego, że ludzie bardzo często chcą ogłosić coś, ponieważ mają coś na sprzedaż itp. Owszem dodają takie ogłoszenia, jednak nie są zadowoleni z tego, że muszą ponosić tak duże koszta za dodanie ogłoszenia. Dało nam to właśnie wiele do myślenia dlatego, też wprowadziliśmy również do naszej oferty dodawanie ogłoszeń, ale zupełnie za darmo. Czyli każdy, kto będzie chciał umieścić ogłoszenie w dowolnej kategorii, będzie mógł to zrobić, a do tego zrobi to całkowicie bezpłatnie.

Na efekty nie musieliśmy czekać długo, już po kilku dniach zobaczyliśmy, że nasza strona z darmowymi ogłoszeniami cieszy się naprawdę ogromnym zainteresowaniem. Ludzie korzystają z tej strony, dosłownie mówiąc non stop. Umieszczają różnego rodzaju ogłoszenia, na przykład, że mają coś na sprzedaż, dodają oferty pracy, dodają ogłoszenie, w których zawierają, że mają działki, a także nieruchomości na sprzedać. Informują także, że mają pokoje, mieszkania do wynajęcia. Dużym zainteresowaniem jest także to, że nie pozbywają się, ot tak swoich zwierzaków wyrzucając ich, ale dodają ogłoszenia, że chcą oddać małe kotki, pieski czy inne zwierzaki. Bardzo nas to cieszy.

Dzięki tej stronie z ogłoszeniami każdy ma możliwość umieszczenia takiego ogłoszenia, jakiego tylko chce i to na prawdę z różnych kategorii: edukacja, artykuły dla dzieci, artykuły dla zwierząt, sport, muzyka, rolnictwo, nieruchomości, motoryzacja, moda oraz wiele innych. Także jak widać, jest to bardzo przystępne rozwiązanie dla klientów.

Aby móc swobodnie korzystać z zakładki dodaj ogłoszenie, trzeba przejść przez kilka bardzo prostych kroków.

Po pierwsze wejdź na naszą stronę internetową i znajdź zakładkę REJESTRACJA. Jeżeli uda ci się ją znaleźć to po prostu na nią kliknij. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, w którym należy podać login oraz hasło, które trzeba samemu wymyślić. W danym formularzu należy również podać dane osobowe oraz e-mail. Dane te są niezbędne do prawidłowej rejestracji. Po wypełnieniu wszystkich pól należy kliknąć, ZAREJESTRUJ.

Po drugie należy się zalogować na swoją skrzynkę e-mail. W wiadomości e-mail od działu technicznego zostanie przesłana wiadomość, będzie to link rejestracyjny, który należy kliknąć.

Po trzecie należy się zalogować na stronie internetowej, podając swój login oraz hasło. Kiedy już się znajdziecie na stronie internetowej, należy odnaleźć zakładkę, dodaj ogłoszenie. Należy w tej zakładce wybrać odpowiednią kategorię, należy również dodać opis przedmiotu, a także jego cenę. Warto również oprócz samego opisu dodać także zdjęcie, na pewno oferta ta będzie bardziej atrakcyjna dla potencjalnych nabywców. Pamiętaj, by zdjęcie było wyraźne.

Po czwarte warto regularnie odwiedzać tę stronę w celu sprawdzania odpowiedzi na zamieszczone przez was ogłoszenie. Wystarczy wejść w zakładkę Wiadomości, a cały czas będziecie na bieżąco.