70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Konserwacja mebli ze skóry

Konserwacja mebli ze skóry

meble ze skóry, meble skórzane, meble

Skórzane meble zawsze będą stylowe, a także niezwykle ciekawe. Żeby służyły nam na lata musimy o nie w odpowiedni sposób dbać. Jak zatem o nie dbać?

Jak dbać o skórzane meble?

Chwilę po zakupie kanapy ze skóry czy skórzanego fotela, trzeba pokryć mebel profesjonalnym środkiem konserwującym, mającym na celu powstrzymanie wnikania brudu w skórę.

Meble skórzane powinniśmy ustawić w pokoju jak najdalej od grzejników, jak również w obszarze, do którego nie dochodzą promienie słoneczne.

meble ze skóry, meble skórzane, meble

meble ze skóry, meble skórzane, meble

Tą metodą zmniejszymy zagrożenie przesuszania. Meble skórzane należy regularnie czyścić.

Na co dzień ściągamy z nich kurz przy pomocy miękkiej ściereczki, najlepiej z mikrofazy. Co kilka miesięcy warto precyzyjnie umyć nasze meble ze skóry przy pomocy środków przeznaczonych do pielęgnacji skórzanych mebli.

Zobacz  też rejestracja numeru prepaid online

Po takim czyszczeniu, po raz kolejny należy zaaplikować na skórę specjalny preparat do pielęgnacji mebli skórzanych. Nie kupuj produktów podejrzanego pochodzenia, bądź tych, które nie są dedykowane do skóry, gdyż w ich składzie mogą znajdować się rozpuszczalniki, które zniszczą jej lico.

Kiedy skóra ulegnie zadrapaniu, rozdarciu bądź poplamieniu, którego nie pozbędziemy się sami, warto zasięgnąć pomocy w profesjonalnej firmie, która spowoduje, że nasz mebel ze skóry będzie jak z fabryki.

Zobacz również Tanie tablety

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments