70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kosmetyczka Dobra

Kosmetyczka Dobra

Jak zapuścić paznokcie?

Marzenia o pięknych, dużych i ciężkich paznokciach naturalnych są do przeprowadzenia. Wystarczy zastosowanie kilku prostych zasad, by osiągnąć wymarzony efekt.

Kosmetyczka Człopa

Podczas zapuszczania paznokci wskazane jest zadbanie nie ale o płytkę paznokcia, ale oraz o skórę otrzymującą się wokół.

dauglas

dauglas

Ochrona paznokci to norma

Stosowanie kosmetyków wzmacniających paznokcie nie będzie pomocne, skoro nie zadba się o nie podczas wykonywania prostych prace. Zakładanie rękawic gumowych może uchronić paznokcie przed uszkodzeniami i odpryskami, a dłonie przed destrukcyjnym działaniem środków chemicznych.

Kremy do pielęgnacji dłoni i paznokci

Odżywienie paznokci jest szczególnie ważne dla ich właściwego wzrostu. Kremy do ich pielęgnacji powinny stanowić najpiękniejszej klasy i powodować składniki bezpieczne także dla płytki, jak i skóry. Jej zleceniem jest nie tylko wyrównanie bruzd i uszkodzeń płytki paznokcia, ale jeszcze warta jej przez pęknięciami i rysami. Dlatego odżywka do paznokci marki Bielenda wzbogacona została o substancje, które umożliwiają wysoki wygląd paznokciom i zdrowe wzmocnienie podczas wykonywania prostych prace.

zobacz również Cellactiv

Różnym rodzajem, który umożliwi płytce paznokcia twardość, i co za tym chodzi, unikniecie złamań i pęknięć, jest utwardzacz. Stosowany pewno istnieć nawet pod kolorowy lakier do paznokci.

W teren pielęgnacji paznokci wchodzi również pielęgnacja skóry całych dłoni. Uważa więc wpływ na stanowisko estetyki dłoni – nawet najlepsze paznokcie na starych dłoniach nie będą określać się dobrze. Szczególnie zalecane są kremy o własnym składzie, które stanowią szereg właściwości zapewniających silne działanie.

Zmywanie lakieru bez acetonu

Jeszcze kilka lat temu mało każde dostępne zmywacze na targu stanowiły w naszym składzie aceton. Jego leczenie jest niezwykle niekorzystne, ponieważ jedzie do przesuszenia płytki paznokcia. Na szczęście właśnie w wielu drogeriach znaleźć można zmywacze do paznokci bez zawartości acetonu w zespole.

Jak zapuścić paznokcie

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments