70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Na raty

Potrzebujesz większej kwoty, którą będziesz mógł spłacać w wygodnych ratach, które będą zawierały przejrzyste oraz zrozumiałe warunki? Dobrze trafiłeś tylko i wyłącznie u nas znajdziesz pożyczkę długoterminową która oferuje najlepsze warunki na rynku, lepszych nie znajdziesz, przyjdź i przekonaj się sam.

Z naszych usług między innymi z kredytu na raty korzystają osoby, które między innymi potrzebują właśnie większej gotówki, a także zależy im na tym by spłata tej pożyczki odbyła się w wygodnych ratach. Także dzięki nam możesz zaciągnąć pożyczkę długoterminową i przeznaczyć ją na przykład na otwarcie swojej własnej firmy także jak widać Twoje marzenia mogą się bardzo szybko spełnić, dzięki nam możesz pracować w końcu na swoim a nie dla kogoś.

Kliknij i wygeneruj oferty

 

Potrzebujesz pieniędzy na remont mieszkania swobodnie możesz tą pożyczkę na to przeznaczyć. Nasza forma wyróżnia się tym, że kredyt na raty klient może otrzymać na prawdę bardzo w szybkim tempie między innymi dlatego, że wszelkie formalności są ograniczone do minimum a do tego wszystko można załatwić online bez wychodzenia z domu. Także o tym długich i męczących kolejkach w banku możecie zapomnieć. Zapewne nie raz ubiegaliście się o pożyczkę w banku i zdajecie sobie sprawę jakie to jest męczące, potrzeba na to wiele czasu, wymagań oraz wyrzeczeń. Banki wymagają kompletnej dokumentacji, która bardzo często i tak niczego nie załatwia, ponieważ banki bardzo często udzielają odmowy udzielenia kredytu. Także to jest tylko strata czasu oraz nerwów. Pożyczka bez bik oferuje klientowi dogodne warunki współpracy a do tego ogranicza formalności do minimum. Zdajemy sobie sprawę, że czasami jak to się mówi mamy przysłowiowych nóż na gardle dlatego też z myślą o naszych klientach u nas rozpatrywanie wniosku trwa zaledwie w ciągu jednego dnia. Nie chcemy by klient czekał oraz niepotrzebnie się denerwował. Możecie być również spokojni pod kątem dokumentacji nie będziemy od was wymagać żadnych zaświadczeń czyli ile zarabiacie oraz o tym czy pracujecie czy też nie. Jedyne co będziemy od Was wymagać to wasz dowód osobisty, który ma na celu sprawdzenia waszej tożsamości. Zawsze sprawdzamy czy dane które zostały przez was podane są w 100% prawdziwe.

Tutaj również całą procedura jest przejrzysta oraz zrozumiała. Również trzeba przejść przez bardzo łatwe kroki, a mianowicie.

Pierwszy krok polega na wprowadzeniu wniosku. 

Jeżeli klient zdecyduje się na złożenie wniosku o kredyt w Pożyczce bez bik to wniosek ten jest wprowadzany do systemu. Pozwala to na bardzo szybkie znalezienie takiej oferty, która będzie najlepsza a zarazem najkorzystniejsza dla klienta. Klient nie jest sprawdzany w w rejestrach prowadzonych przez Biuro Informacji Kredytowej pozwala to na skrócenie całej procedury, oraz klient nie musi się niepotrzebnie denerwować. Jedyną weryfikację jaką dokonujemy to weryfikacja danych osobowych na podstawie dokumentu tożsamości. Jest to bardzo ważne i na pewno będziemy się tego trzymać miedzy inny dlatego, że pozwala to nam na wykrycie oszustów gdyby na przykład poszyli się pod inną osobę także jednocześnie mamy na celu uchronienie się przed oszustami a także dbamy o to by również żadnych z naszych klientów nie znalazł się w takiej sytuacji, ze ktoś zaciągnął na niego pożyczkę a nie był kompletnie tego świadomy.

Drugi krok polega na negocjacjach.

Kiedy już cała weryfikacja zostanie dokonana wtedy następuje przekazanie oferty klientowi, oczywiście oferta jest dopasowana do potrzeb oraz indywidualnej sytuacji życiowej a także finansowej klienta. Staramy się zawsze by dana oferta spełniała wszystkie oczekiwania. Oczywiście klient ma prawo do negocjacji może on między innymi negocjować zawarte w umowie dane takie jak: kwota, oprocentowanie, termin spłaty.

Trzeci krok polega na dopełnieniu formalności.

Jeżeli przedstawiona oferta przez naszą firmę jest przez klienta zaakceptowana to na dniach zjawi się u niego przedstawiciel firmy pożyczka bez bik, który dostarczy wszystkie niezbędne dokumenty do podpisania. Oczywiście jeszcze przed podpisaniem klient powinien bardzo dokładnie zapoznać się z całą treścią. Warto sprawdzić czy nie ma w treści umowy żadnej pomyłki, czy wszystkie dane pożyczkobiorcy się zgadzają oraz czy wszystkie ustalenia są zgodne, czyli czy są takie jakie zostały ustalone podczas negocjacji. Należy sprawdzić, czy zgadza się kwota, oprocentowanie, wysokość rat, termin połączenia rat ostateczny termin spłaty. Bardzo ważne jest to by zapoznać się dokładnie z regulaminem który jest dołączony do umowy. Ważne jest to by być świadomym na temat świadczonych usług przez firmę pożyczki bez biku. Zadaniem naszego przedstawiciele jest dostarczenie wszystkich niezbędnych dokumentów. Klient ma prawo wyboru czyli może poprosić o przesłanie ich za pomocą wiadomości e-mail a także mogą być one przekazane bezpośrednio podczas spotkania z doradcą. W ten sam sposób klient może dostarczyć wypełnione dokumenty do naszej firmy.

Czwarty krok to już czysta przyjemność ponieważ polega na przekazaniu gotówki.

Kiedy wszystkie formalności zostaną dopięte na ostatni guzik. Umowa zostanie podpisana, klient bardzo dokładnie się z nią zapoznał a także z regulaminem to następuje przekazanie gotówki. Klient ma oczywiście prawo wyboru. Może otrzymać gotówkę bezpośrednio na rachunek bankowy a także może podczas spotkania z doradcą poprosić o przekazanie gotówki do ręki.