70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Liposukcja Lipno

Pożyczka bez bik dosstępna na saam dowód osobisty bez wychodzenia z domu online

Liposukcja Lipno

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy wyglądamy w lustro zaś nie możemy się nadziwić, jak dużo zmieniło się własne ciało w układzie tych paru lat. Nagle ukazuje się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) zaś nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w pomieszczeniach, gdzie chciałybyśmy mieć coś więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, a z okresem otwiera być jeszcze gorzej. Kiedy żadne uczenia i diety nie pomagają, z usługą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Nowe

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne sposoby, które stosuje wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W tym produkcie skupimy się na ważnej z ostatnich dwóch możliwości modelowania ciała, a pewnie na nowoczesnej technologii liposukcji laserowej, wykorzystywanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w wyjątkowo szybkim okresie po skończeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta wyraża się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Nowe

Sposobowi potrafią być poddawane różne części ciała. Procedury medyczne zajmujące się największą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego standardu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg tworzony jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Nowe

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki rodzaj, by jak najbardziej ułatwić pacjentowi dołączenie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim produkowana jest podstawowa liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowego urządzenia LipoLife 3G kupi na zdobycie maksymalnie dobrego efektu przy bardzo skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W relacji od wcześniejszych rozpoznań i charakterze, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja potrafi istnieć wykonana miejscowo czyli na wyższym rozmiarze. W wczesnym przypadku zabiegowi oddaje się takie partie ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na wysokim terenie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Nierzadko sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, by nabyty w procesu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w innym mieszkaniu ich innego ciała. Z ostatniej drodze korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka metoda przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak powstaje z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy środek i dodaje się do przeszczepu.
Liposukcja Nowe

Przygotowanie do środka odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko grana jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej działania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich to:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i karmienie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Istnieje zdecydowanie więcej czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego standardu zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla danej jednostki, niekiedy daje się lipolizę.

Liposukcja Nowe

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *