70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Liposukcja Lipno

Liposukcja Lipno

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy wyglądamy w lustro zaś nie możemy się nadziwić, jak dużo zmieniło się własne ciało w układzie tych paru lat. Nagle ukazuje się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) zaś nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w pomieszczeniach, gdzie chciałybyśmy mieć coś więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, a z okresem otwiera być jeszcze gorzej. Kiedy żadne uczenia i diety nie pomagają, z usługą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Nowe

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne sposoby, które stosuje wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W tym produkcie skupimy się na ważnej z ostatnich dwóch możliwości modelowania ciała, a pewnie na nowoczesnej technologii liposukcji laserowej, wykorzystywanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w wyjątkowo szybkim okresie po skończeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta wyraża się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Nowe

Sposobowi potrafią być poddawane różne części ciała. Procedury medyczne zajmujące się największą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego standardu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg tworzony jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Nowe

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki rodzaj, by jak najbardziej ułatwić pacjentowi dołączenie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim produkowana jest podstawowa liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowego urządzenia LipoLife 3G kupi na zdobycie maksymalnie dobrego efektu przy bardzo skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W relacji od wcześniejszych rozpoznań i charakterze, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja potrafi istnieć wykonana miejscowo czyli na wyższym rozmiarze. W wczesnym przypadku zabiegowi oddaje się takie partie ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na wysokim terenie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Nierzadko sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, by nabyty w procesu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w innym mieszkaniu ich innego ciała. Z ostatniej drodze korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka metoda przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak powstaje z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy środek i dodaje się do przeszczepu.
Liposukcja Nowe

Przygotowanie do środka odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko grana jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej działania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich to:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i karmienie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Istnieje zdecydowanie więcej czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego standardu zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla danej jednostki, niekiedy daje się lipolizę.

Liposukcja Nowe

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments